Болгарська мова

1. Логотип школи Nice School Курси іноземних мов
  2. Болгарська мова Іконка болгарської мови

Курси болгарської в Києві — вчіться разом з нами

Хочете грітися на сонечку і милуватися чудовими морськими пейзажами, повністю занурившись в яскравий колорит Болгарії? Тоді вам потрібно освоїти мову цієї спекотної й багатої старовинними традиціями країни. На ній говорить близько 12 мільйонів осіб, а у 2007 році її визнав офіційною Євросоюз.

Nice School Школа болгарської в Києві чекає вас з нетерпінням

Хочете заговорити на болгарській, але боїтеся знову опинитися на шкільній лаві? Повірте — це зовсім не складно, адже вона дуже схожа на українську та російську мови. Забудьте свої страхи та сумніви та швидше записуйтеся на курси Nice School! Ви не пошкодуєте про свій вибір.

Що пропонує Nice School:

Зручний для кожного розклад занять в одному з трьох відділень школи в Голосіївському (Лівий берег) та Печерському (Правий берег, Центр) районах, в Києві.

Повне занурення в атмосферу країни, що вивчається — забудьте на час свою рідну мову.

Живе спілкування з носіями мови — покращуйте вимову та будьте в курсі всіх тонкощів розмовної болгарської мови.

Інтернет-заняття по Skype — вчіться, перебуваючи в будь-якій точці планети.

Навчання людей будь-якого віку — повірте у свої можливості, скільки б років вам не було.

Уроки для персоналу — покращуйте імідж вашої компанії разом з працівниками.

Вивчення болгарської починається з таких фактів:

Вона відноситься до південнослов’янської групи індоєвропейських мов і схожий з багатьма з них, особливо схожа з македонською.

Багато слів в болгарської ідентичні за написанням і звучанням, але різні за змістом.

Вона дуже близька лексично до церковнослов’янської й містить багато застарілих в східнослов’янських мовах слів.

Болгарська перша з слов’янських мов отримала писемність на основі глаголиці.

За всю історію в ній змінювалося число літер від 28 до 44.

І це далеко не все!
Приходьте на курси болгарської мови в Києві Nice School, щоб дізнатися ще більше.

Поради щодо прискорення процесу вивчення іноземної мови від Nice School

Іконка болгарської мови

Дивіться іноземне кіно без перекладу (можете включити субтитри) — заглиблюючись в найдрібніші деталі мови.

Іконка болгарської мови

Слухайте пісні та підспівуйте виконавцям, стежачи за вимовою.

Іконка болгарської мови

Кожен день вчіть нові слова, промовляючи їх вголос і записуючи на папері.

Іконка болгарської мови

Влаштовуйте тренування мозку за допомогою гри на музичних інструментах, малювання, розгадування кросвордів. Nice School організовує нестандартні заняття, що розвивають творчі здібності.

Наші викладачі болгарської мови:

Юлия Чубарева, преподаватель курсов и уроков болгарского языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Юлія Чубарєва
Викладач
болгарської мови

Школа чекає вас з 9 ранку до 10 вечора без вихідних і перерв. Ми забезпечимо домашню атмосферу з привітними вчителями. Поспішайте записатися на курси іноземних мов Nice School разом з друзями та рідними.
Приходьте на навчання, як тільки з’явиться вільна хвилинка — ми даємо можливість займатися за вашим особистим графіком в будь-який час дня і року.