Чеська мова

1. Логотип школи Nice School Курси іноземних мов
  2. Чеська мова Іконка чеської мови

Курси чеської в Києві — насолоджуйтеся навчанням

Карлів міст, готичні замки, смачна традиційна кухня — чим ще вас приваблює Чехія? Але без знання мови цієї країни неможливо повністю перейнятися її чудовою атмосферою та оцінити всі її принади. На чеській говорять понад десять мільйонів осіб в Східній і Центральній Європі. Вона схожа на російську та українську мови, але багато слів звучать для нас незвично і викликають посмішку.

Nice School Школа чеської в Києві запрошує дорослих і дітей

Ви не хочете знову повертатися до нудних уроків за шкільною партою? Вважаєте, що не зможете подужати ще одну іноземну мову? Відкиньте всі сумніви й переживання — з нами буде цікаво і весело.

Що пропонує Nice School:

Зручний для вас розклад занять в однієї з трьох шкільних філій в Голосіївському (Лівий берег) та Печерському (Правий берег, Центр) районах міста Києва.

Уроки повністю на мові, що вивчається, без використання рідних слів.

Розмовна практика з тими, для кого чеська є рідною мовою — відчуйте всі тонкощі мовних зворотів і вимови.

Заняття по Skype віддалено — продовжуйте навчання, де б ви не знаходилися.

Можливість навчатися абсолютно всім, незалежно від віку.

Уроки для корпоративних співробітників — навчайте персонал і збільшуйте прибуток компанії.

Що ми розповімо вам про чеську мову:

Вона належить до групи західнослов’янських мов і дуже близька до словацької.

Багато слів в ній схожі на рідні, але мають протилежні значення (наприклад, слово «свіжий» звучить по-чеськи як «черствий»).

У цій мові багато слів з шиплячими приголосними, а в деяких з них зустрічається 5 або 6 приголосних поспіль.

Наголос в чеських словах ставиться на перший склад.

Слово «колготки» прийшло до нас з Чехословаччини й позначає деталь жіночої спідньої білизни.

Ну що, зацікавилися?
Тоді швидше записуйтеся на курси чеської мови в Києві Nice School!

Як покращити знання іноземної мови: поради Nice School

Іконка чеської мови

Дивіться фільми без перекладу (можете додати субтитри) — заглиблюватися в зміст, запам’ятовуючи нові вирази.

Іконка чеської мови

Слухайте музичні композиції й підспівуйте, щоб поліпшити вимову.

Іконка чеської мови

Вивчайте нові іноземні слова, записуйте їх і повторюйте вголос.

Іконка чеської мови

Влаштовуйте тренування для мозку — грайте в шахи, розгадуйте головоломки, займайтеся живописом. Nice School влаштовує незвичайні заняття, спрямовані на розкриття творчого потенціалу.

Наші викладачі чеської мови:

Лаура Иванченко, преподаватель курсов и уроков чешского языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Лаура Іванченко
Викладач
чеської мови

Закінчила Київський славістичний університет за спеціальністю магістр чеської мови та літератури.

Ми чекаємо вас в будь-який день тижня з 9 ранку до 10 вечора. Наша школа пропонує оптимальний навчальний графік і затишну атмосферу з добрими й уважними викладачами. Приходьте до на курси іноземних мов Nice School всією сім’єю в будь-яку погоду.
Ви можете займатися, коли вам зручно — після навчання, перед роботою, під час обіду і в вихідні дні.