Японська мова

1. Логотип школи Nice School Курси іноземних мов
  2. Японська мова Іконка японської мови

Курси японської в Києві — з нами можливо все

Вдихнути аромат сакури, зануритися з головою в атмосферу гейш і самураїв, покуштувати справжніх суші-ролів — погодьтеся, звучить заманливо. Все це може стати вашою реальністю, якщо ви освоїте мову Країни Висхідного Сонця.

Nice School Школа японської в Києві рада всім

Ви вважаєте, що незрозумілі ієрогліфи складні для розуміння європейцем? Це здається тільки на перший погляд. Спробуйте знову відчути себе учнем — вам має сподобатись.

В Nice School вас чекає:

Уроки в зручний для кожного час в одній з трьох філій в Голосіївському (Лівий берег) та Печерському (Правий берег, Центр) районах міста Києва.

Навчання тільки на мові, що вивчається, без відволікання на рідну мову.

Розмовна практика з японцями — ви в курс всіх нюансів вимови.

Онлайн-заняття по Skype — тепер ніщо не стане на заваді вашої освіти.

Можливість навчатися в будь-якому віці — від самих маленьких до дорослих.

Групові уроки для ваших працівників — підвищуйте престиж фірми разом з персоналом.

Дещо про японську мову

Ця мова славиться своєю історією, яка сягає корінням у III століття нашої ери.

Японська легка в порівнянні з іншими мовами через відсутність визначеного артикля та статі в іменників.

Вона має 4 способи письма, причому в деяких з них присутні китайські ієрогліфи.

У японській мові зовсім небагато ласкавих слів.

Японська розвивається з кожним днем, перебуваючи під впливом культур Заходу.

Щоб отримати ще більше інформації, поспішайте записатися на курси японської мови в Києві в Nice School!

Як прискорити процес вивчення іноземної мови: радить Nice School

Іконка японської мови

Влаштовуйте сеанси перегляду фільмів в оригіналі (з субтитрами або без) — дізнавайтеся нові фрази, вирази та ідіоми.

Іконка японської мови

Слухайте пісні, намагаючись вловити сенс, підспівуючи та покращуючи вимову.

Іконка японської мови

Вивчайте кожен день кілька нових слів, складаючи з них речення.

Іконка японської мови

Розвивайте свій мозок за допомогою живопису, інтелектуальних ігор і музичних інструментів. Nice School влаштовує творчі уроки за різними напрямками (шахи, малювання, гра на фортепіано та інше).

Наші викладачі японської мови:

Наші двері відкриті в будь-яку погоду з 9 ранку до 10 вечора 7 днів на тиждень. Вас чекає домашня атмосфера і доброзичливі викладачі-професіонали. Приходьте на курси Nice School з батьками, дітьми та друзями.
Складайте власний графік і приходьте на навчання після, перед роботою або навчанням, а також на вихідних — ми раді всім і завжди.