Німецька мова

1. Логотип школи Nice School Курси іноземних мов
  2. Німецька мова Іконка німецької мови

Курси німецької в Києві — розмовляйте мовою Гете

Хочете скуштувати хмільного пінного пива з баварськими ковбасками? А може ви мрієте побувати в середньовічному замку, занурившись в атмосферу феодальної Німеччини? Щоб навчитися говорити мовою Шиллера і Гете, не треба їхати за тридев'ять земель. Для цього потрібно тільки ваше бажання, а в іншому вам допоможе школа Nice School.

Багатомовна школа Nice School в Києві чекає охочих освоїти німецьку

Німецька мова, з її чіткими уривчастими звуками та довгими словами, здається складною тільки на перший погляд. Заговорити на ній зможе навіть дитина — головне, щоб був інтерес. Забудьте відмовки про невідповідний вік, адже вчитися ніколи не пізно, а вчитися на наших курсах — це ще й дуже захопливе.

В Nice School вас чекає:

Заняття в Голосіївському (Лівий берег) та Печерському (Центр, Правий берег) районах Києва в будь-який зручний для вас час.

Індивідуальний підхід до кожного учня.

Розмовна практика — спілкування з носіями мови пожвавить процес навчання.

Можливість займатися дистанційно по Skype, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Захопливі уроки для всіх охочих будь-якого віку.

Групові заняття для працівників вашої компанії — підвищуйте IQ співробітників і престиж фірми.

Що потрібно знати про німецьку мову?

Це найпопулярніша мова в Європі, яка є державною в шести країнах.

Багато слів мають аналоги в англійській, оскільки ці мови відносяться до однієї групи.

У кожного іменника є своя стать, яка часто не збігається зі змістом слова.

Найдовше слово, офіційно вжите в німецькій мові, має 63 літери (Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz — «Закон про передачу обов'язків контролю маркування яловичини»).

Великий Моцарт мріяв про створення опери на цій, здавалося б, немузичній мові.

Щоб дізнатися більше, приходьте на курси німецької мови в Києві в школу Nice School!

Nice School рекомендує: як прискорити процес навчання

Іконка німецької мови

Перш за все повинна бути мотивація — постійно думайте про те, навіщо ви вчитеся і розумійте, що з кожним новим словом ви наближаєтеся до мети.

Іконка німецької мови

Приділяйте не менше однієї години в день на вивчення — займайтеся не тільки з викладачем, але і вдома, щоб закріпити пройдений матеріал.

Іконка німецької мови

Якнайбільше говоріть та пишіть на німецькій, а також читайте літературу і газети.

Іконка німецької мови

Пориньте в атмосферу Німеччини — слухайте пісні, дивіться фільми, читайте газети, спілкуйтеся в чаті — і результат не змусить себе чекати.

Наші викладачі німецької мови:

Владимир Юрченко, преподаватель курсов и уроков немецкого языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Володимир Юрченко
Викладач
німецької мови

Анна Антонова, преподаватель курсов и уроков немецкого языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Анна Антонова
Викладач
німецької мови

Наші двері відкриті щодня з 9 ранку до 10 вечора. Вас чекає дружна атмосфера та цікаві інтерактивні заняття.
Записуйтеся на курси Nice School разом з друзями або родиною і приходьте в нашу школу в будь-який час, займаючись за зручним для вас графіком.