Шведська мова
Іконка шведської мови

1. Логотип школы Nice School Курси іноземних мов
  2. Шведська мова Иконка шведского языка

Курси шведської в Києві навчать думати по скандинавські

Відвідати батьківщину Карлсона та ABBA, зрозуміти принципи скандинавського дизайну, навчитися шведської економічності й дбайливому ставленню до екології. Якщо це входить в ваш список справ на найближчий час, тоді варто почати з навчання незвично дзвінкої й динамічної шведської мови в Nice School.

Nice School Школа шведської в Києві відкриває нові горизонти

Такі різні й такі схожі. Україна і Швеція розділені майже 3000 км та Балтійським морем. Але це не знижує наш інтерес до країни, яка носить такі рідні, жовтий та блакитний, кольори на прапорі. Хочете подужати абсолютно нову мову, але не впевнені у своїх силах? Nice School зробить все, щоб ви в себе повірили.

Для наших учнів:

Комфортні класи в одній з трьох філій Голосіївського та Печерського районах Києва за зручним графіком.

Ідеальний баланс теорії та практики — навчаємо доступно, весело, зрозуміло.

Цікаві та продуктивні розмовні клуби.

Доступність навчання по Skype з будь-якої точки світу.

Групові та корпоративні уроки — для вас, друзів і колег.

Робота зо різними віками — від дошкільнят до їхніх бабусь та дідусь.

Пора зробити крок назустріч шведської

Тут є наголоси й ... тон. Як й у китайській мові, значення слова може залежить від тону.

Не знаєте, відповісти «так» або «ні»? Використовуйте «nja» — золоту середину між цими словами.

Відсутня плутанина з родом іменників — тут просто немає чоловічого і жіночого родів.

Знайомтеся, нова буква «å», читається як довга «аа».

Звичну нам собачку @ шведи називають слоном.

Шведи розмовляють своєрідно і по-своєму мелодійно. Варто спробувати, і вже буде складно зупинитися. Відкрийте для себе нову культуру на курсах шведського в Києві з Nice School!

Як почати вчити нову мову: поради Nice School

Иконка шведского языка

Надихайтеся. Улюблені пісні, персонажі казок, герої фільмів, які говорять шведською, стануть для вас ще ближче.

Иконка шведского языка

Діліться своїми досягненнями. Не забудьте розповісти друзям пару цікавих слів, вивчених на уроці.

Иконка шведского языка

Пориньте в атмосферу. Спілкування з носієм мови або поїздка до Швеції — величезний плюс до вашого навчання.

Иконка шведского языка

Тренуйте пам'ять, запам'ятовуючи нові слова. Nice School поліпшить ваші навички за допомогою творчих завдань.

Наші викладачі шведської мови:

Nice School – це сім'я однодумців, до якої можна приєднатися прямо зараз. Невимушена атмосфера, приємне спілкування, невичерпний потік інформація — все це чекає вас кожен день з 9 ранку до 10 вечора без перерв і вихідних. Крім мовних курсів, ви можете відвідувати творчі напрямки, готувати дитину до школи, ЗНО та просто чудово проводити час.