Багатомовна школа «Nice School». Розвиток дитини. Спорт та Дозвілля

Курси іноземних мов разом з «Nice School»

Мовна школа Nice School створена для того, щоб всі бажаючі отримували якісне навчання іноземним мовам. Кваліфіковані викладачі, носії мови, використовують у ході навчання спеціальні методики, аудіо- та відеоматеріали, що сприяє досягненню високої результативності та швидкому запам'ятовуванню.

На ваш вибір два філії школи в Голосіївському районі, які працюють щодня з 9:00 до 22:00 без перерв, за зручним і гнучким розкладом.

Ми пишаємося вашою високою оцінкою роботи нашої команди та багаторічної підтримкою наших постійних клієнтів! Завдяки їм Nice School постійно розвивається, прислухаючись до побажань своїх учнів та освоюючи передові методики навчання. Ми пропонуємо не тільки курси іноземних мов в Голосієво, а також й спеціальні програми для всебічного розвитку вашої дитини і її дозвілля.

Nice School — Багатомовність, Творчість, Інтелект

Бути розумним — це модно, корисно та вигідно! Запитайте дітей — вони підтвердять. Молодше покоління створює сучасні тенденції, будує майбутнє України. Nice School допомагає юним учням направити свою енергію в правильне та перспективне русло.

Nice School знає, про що мріють діти

Бажання малюків прості — так давайте прислухатися, виконувати їх та отримувати дивовижний результат.
Малюки мріють:

Про Диснейленд. І це відмінна мотивація для початку вивчення англійської мови. Для інших сучасних "чудес світу" школа викладає ще багато іноземних мов.

Стати космонавтом. Світ змінюється, але ця мрія хлопців залишається незмінною. Почніть готувати свого майбутнього астронавта з елементарної підготовки до школи..

Бути дорослим. Дітям подобається грати у дорослих. Відповідальність, дисципліна, уважність — незамінні атрибути цієї "гри". І саме ці якості викладачі виховують на заняттях у нашої школі. Висловлювати по-дорослому грамотно і чітко свої думки навчить логопед.

Про перемоги. Кожна дитина хоче, як мінімум — не відставати від однолітків, а найкраще — опинитися попереду. Як щодо шахового клубу? Ми готові виховати маленького чемпіона Києва, України, світу.

Малювати — прямо тут і зараз. Складно уявити дитину без крейди, фломастерів чи кольорових олівців. Збережіть свій ремонт свіжим — записуйте синочків, дочок, онуків, племінників на заняття з малювання та уроки handmade.

Сподобатися найкрасивішою дівчинці чи розумному хлопчикові — рішення є: можна зачарувати грою на фортепіано. Цьому теж можна навчитися у нас!

Дорослі дуже люблять цифри, — говорив Антуан де Сент-Екзюпері.
Спеціально для дорослих декілька цифр про київську багатомовну школу Nice School:

15 мов для вивчення 15 мов для вивчення — європейські, слов'янські, східні мови. Спілкування з носіями мови та професійними викладачами, розмовні клуби, зручний розклад занять.
2 відділення школи. Відділення Nice School розташовані в Голосіївському району міста Києва. Три відділення школи Nice School
2015 рік заснування 2015 рік заснування — ми молоді, активні, впевнені. Наші учні надихають на відкриття додаткових напрямків і філій, що наша команда успішно робить.
7 днів на тиждень з9:00 до 22:00. Вивчайте мови, малюйте, розвивайте таланти в Києві в будні дні і вихідні. 7 днів на тиждень з 9:00 до 22:00

Вам від 3 до 99? Пора вчитися!

Курси і уроки іноземних мов в київській школі Nice School доступні всім бажаючим. Будь-яку мову можна освоїти з нуля (або вдосконалити існуючий рівень), як з досвідченими викладачами, так і з носіями живої мови. Вибирайте зручну тривалість уроку (60 або 90 хвилин). Від годин і кількості занять залежить ціна абонемента. Вартість занять — від 300 грн. за одне заняття або 1.200 грн. на місяць за 8 занять.

Давайте створювати майбутнє разом!
Скористайтеся всіма можливостями мовних курсів Nice School:

Переваги вивчення мов в Nice School

• Вибір мови для вивчення. Східні, європейські, слов'янські мови. Із нульового рівня і до професійного високого рівня володіння іноземною мовою.
  • Широкий асортимент послуг, що надаються. В який входять дистанційне і корпоративне навчання, переклади, дошкільне і шкільне навчання, денні та вечірні курси іноземних мов.
  • Дипломовані викладачі (у тому числі і носії мови), які вміють перетворити інформацію в знання.
  • Спеціальні програми для вивчення мови на канікулах, для тих, хто цінує свій час, або у вечірні години.
  • Міні-групи по 3-6 учнів – ідеальна формула опрацювання матеріалу і мотивації навчання.
  • Зручний графік. Ми працюємо 7 днів на тиждень з 9:00 до 22:00. А вибрати зручний час для занять дуже просто.
  • Для наших учнів «все включено». Ми забезпечуємо вас всіма необхідними навчальними матеріалами.
  • Уроки та курси іноземних мов в нашій школі доступні і відкриті для будь-якого віку – від 3 до 99 років. Ми розуміємо і цінуємо кожного.
С Nice School вы выучите 15 языков

• 5-9 класи – Середня школа
  • 10-11 класи – Старша школа
  • Навчання з носієм мови