Школа іноземних мов Nice School

Про школу Nice School

Поштовхом до створення мовної школи Nice School стало усвідомлення того, що в нашій країні досить мало місць, де можна поглиблено і ефективно вивчати іноземні мови.

Ідея створення Nice School

Багатомовна школа Nice School — це школа для дітей і дорослих, які будуть всебічно розвиватися: вивчати 15 мов в групах та індивідуально, готуватися до школи, міжнародних та українських іспитів, в тому числі ЗНО та ДПА, відвідувати гуртки малювання і handmade, заняття з шахів, грі на фортепіано, заняття з логопедом, а також спортивні тренування з футболу і фехтування.

Добре знання іноземних мов - це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування в будь-якій країні, успішні переговори і впевненість в собі.

Інтернаціональною ще 10 років тому вважалася англійська мова, але розвиток торгових і економічних відносин у сучасному світі поставили на рівні з нею важливість китайської, французької, італійської та інших мов. Тому в школі Nice School для клієнтів розроблена програма з 15 мов. Кожен може підібрати для себе найбільш цікаву і важливу мову на даному життєвому етапі.

Переваги вивчення мов в Nice School:

Вибір мови для вивчення. Східні, європейські, слов'янські, з нуля і до високого рівня.

Широкий асортимент послуг, що надаються – дистанційне і корпоративне навчання, переклади, дошкільне і шкільне навчання.

Дипломовані викладачі, носії мови, які вміють перетворювати інформацію в знання.

Спеціальні програми для вивчення мов на канікулах, для тих, хто цінує свій час.

Міні-групи 3-6 чоловік – ідеальна формула опрацювання матеріалу і мотивації учнів.

Зручний графік. Працюємо 7 днів на тиждень з 9:00 до 22:00. Вибрати зручний час занять дуже просто.

«Все включено» для наших учнів. Забезпечуємо вас усіма навчальними матеріалами.

Доступні і відкриті для всіх від 3 до 99 років. Розуміємо і цінуємо кожного.

Викладачі нашої школи - справжні експерти з іноземних мов, тому зроблять процес навчання максимально ефективним і якісним.

А логотип Nice School у вигляді планети - яскравого льодяника (символу дитинства), підтверджує, що разом з нами ви поринете в цікавий світ традицій, культури, історії кожного куточка світу, вивчаючи популярні іноземні мови.

З нетерпінням чекаємо вас і ваших дітей!

Методики навчання в Nice School

У багатомовній школі Nice School використовуються авторські та оригінальні методики навчання. Розробляючи методику навчання в школі, її засновник намагався знайти відповідь на питання:

«Чому традиційні прийоми не продуктивні при вивченні іноземних мов?»

Мета полягала в тому, щоб створити таку систему освіти, в якій певні стратегії, підходи та методи допоможуть кожному бажаючому подужати іноземні мови. Вона була досягнута і впроваджена в методиці повного занурення. Даний метод полягає в тому, що протягом усього заняття викладач говорить на тій мові, яку вивчає його група.

В процесі навчання використовуються різноманітні методичні посібники, матеріали з яких подаються цікаво, зрозуміло і систематизовано, що сприяє швидкому запам'ятовуванню.

Учні школи повністю забезпечуються необхідними матеріалами, а викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта школи.

Висока ефективність викладання досягається за рахунок ряду правил:

• Логічність і реальність - мова відображає реальний світ, а не порожні формули і структури.
  • Усвідомлене запам'ятовування, а не зубріння.
  • Вживання асоціацій.
  • Акумуляція всіх органів сприйняття при вивченні.
  • Визначення мети вивчення мови.
  • Реалізація отриманих знань на практиці.

Динаміка успішності учнів постійно контролюється проведенням зрізів і іспитів по досягненню певних рівнів знань мови.

Не витрачайте час даремно і приходьте в нашу багатомовну школу Nice School, де за кілька місяців з новачків ви станете профі в освоєнні мов!

Мовна школа Nice School оголошує конкурс на відкриті вакансії талановитих викладачів

Мовна школа також зацікавлена як в молодих фахівцях, так і в професіоналах.

Якщо Ви володієте всіма необхідними знаннями та навичками і зацікавилися нашою пропозицією, надсилайте своє резюме на електронну пошту школи info@nice-school.com.ua із зазначенням бажаної заробітної плати.

Основні вимоги

У своїй роботі ми робимо акцент на якості послуг, що надаються. Кандидат повинен володіти:

• Бездоганне володінням мови.
  • Досвід роботи від 5-ти років.
  • Здатність знаходити спільну мову, як з маленькими вихованцями (від 3-х років), так і старшими віковими групами.
  • Практичними навичками підготовки учнів до здачі іспитів (в тому числі міжнародних).
  • Позитивними рисами характеру - комунікабельністю, відповідальністю, порядністю, вмінням працювати на результат.
  • Вітається наявність напрацювань в мовній сфері - власні методики, публікації.

Ваші обов'язки

В обов'язки викладачів нашої школи входить:

• Проведення індивідуальних та групових занять.
  • Приватні уроки на дому.
  • Комплексна і ретельна підготовка до кожного заняття.

Ми пропонуємо

Для викладачів нашої школи ми пропонуємо:

• Комфортабельний офіс.
  • Дружній і молодий колектив.
  • Гідну та своєчасну виплату заробітної плати.

Ми обов'язково вивчимо всі пропозиції від кандидатів і запросимо на співбесіду.

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами