Школа іноземних мов Nice School

Логопед для дитини

1. Логотип школи Nice School Розвиток та дозвілля
  2. Логопед Іконка Nice School

Красива і правильна мова з дитинства

Впевненість в собі і вміння бути переконливим формується з самого раннього віку і в подальшому може вплинути не тільки на успішність дитини в школі, але і на успішну кар'єру.
Дитячий логопед допомагає граматично правильно представляти власну мову.

Кваліфіковані фахівці зможуть скорегувати порушення мови, проконсультують батьків з приводу індивідуальних занять вдома. Вони зможуть виявити на ранній стадії вади слуху та інші відхилення.

На ознайомлювальному занятті фахівцем Nice School визначається рівень розвитку дитини: оцінюється загальне мовне звучання, склади, фонематичний слух, словниковий запас, зв'язність мовлення, артикуляційну моторику.

Відвідайте заняття з кваліфікованим логопедом і практичним психологом в Голосіївському районі Києва  — на вибір є відділення школи Nice School!

Залишити заявку — Дізнатися подробиці

Вартість складає:

Мовна школа Nice School пропонує послуги професійного логопеда для дітей будь-якого віку.

•  Вартість заняття з логопедом складає 400 грн. (40 хвилин)

Логопед:

Надежда Жлукто, логопед в киевской школе Nice School

Надія Жлукто
Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала кваліфікацію логопеда й практичного психолога.

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами