Школа іноземних мов Nice School

Підготовка до школи. Дошкільнятам

  1. Логотип школи Nice School Розвиток дитини та дозвілля
  2. Підготовка до школи Логотип школи Nice School

Nice School — перший крок до першого класу

Мовна школа Nice School запрошує учнів 5-6 років на підготовчий курс, заснований на програмі «Інтелект». Ваше чадо чекає затишна атмосфера, що дозволяє відчувати себе як вдома.

Уроки проходять в міні-групах 2 рази на тиждень в ранковий, денний і вечірній час. Дошкільнят навчатимуть української та англійської мовам, математиці, малюванню, рукоділлю.

За день юний учень відвідуватиме 4 цікавих заняття по 35 хвилин. Між уроками є перерви для відпочинку, фіззарядки та співу під музику. Обов’язково давайте малюкові з собою їжу і питво, щоб він був сповнений енергії.

Що таке проєкт «Інтелект України»

Інтелект сьогодні є одним з найдорожчих ресурсів у світі. Практично жодна сфера життєдіяльності не обходиться без сучасних технологій. Нашій країні як ніколи потрібні талановиті вчені й фахівці. Обдарованим малюкам необхідно дати правильне виховання та освіту, щоб розвивати їх здібності з раннього віку.

У 2006 році викладачі педагогічного університету імені Сковороди в Харкові, на чолі з доктором педагогічних наук Гавриш І.В., розробили та впровадили в навчальний процес науково-педагогічний проєкт «Інтелект України». Його ідея заснована на ефективних передових методиках, що дозволяють дітям молодших класів виявити та розвинути свої таланти.

Спочатку для навчання за нестандартною програмою дітям було необхідно пройти конкурс. Однак в березні 2017 року затверджена «Концепція Нової української школи», в якій йдеться про рівний доступ до якісної освіти. В результаті цього конкурсний відбір був скасований науково-методичною радою.
Презентацію «Концепція Нової української школи» можна завантажити за посиланням.

У чому ж суть проєкту?Метою «Інтелекту» є не поглиблене вивчення предметів, а придбання необхідних навичок, таких як:

опрацювання та аналіз інформації;


творче мислення;


самооцінка;


швидка реакція;


оптимальна організація навчального процесу;

розвиток сприйняття, пам’яті, мислення, уваги та уяви;

розвиток волі, цілеспрямованості, акуратності, організованості, працьовитості, наполегливості.


Проєкт розроблений з урахуванням вікових особливостей учнів і спрямований на постійне збільшення інтересу до навчання.

Як проходить навчання в школі Nice School


Предмети пов’язані між собою загальною темою і підкріплені відеоматеріалами. Під час більшості уроків учні повторюють матеріал під мелодії з мультфільмів, із задоволенням складають і запам’ятовують вірші та пісні.

Крім загальноосвітніх предметів за спеціально адаптованої програмою, введені нові:

«Я й Україна» — малюки вивчають флору і фауну своєї країни, дивляться відеоматеріали про них і слухають записи голосів досліджуваних тварин.


«Вчимося разом» — діти навчаються сприймати інформацію і розвивають пам’ять за сучасними методиками.


«Еврика» — учні розвивають творчі, винахідницькі якості, спритність, вирішують логічні завдання.


Навчальний процес побудований так, щоб малюк не перевтомлювався фізично, психічно і не мав нервового перезбудження. Кілька разів протягом уроку учні беруть участь в музичних паузах, виконуючи танцювальні рухи, роблять зарядку для очей.

Підготовчі курси Nice School чекають вашу дитину

За експериментальною програмою навчаються діти 19 областей нашої країни понад десять років і показують блискучі результати. Проєкт «Інтелект України» рекомендований Міністерством освіти і науки України для подальшого впровадження.

Якщо ви вважаєте, що майбутнє вашої дитини буде пов’язано з інтелектуальною сферою або хочете, щоб вона всебічно розвивалася, ми чекаємо вас в Nice School на курсах підготовки до школи в наших відділеннях у Голосіївському (Лівий берег) та Печерському (Правий берег, Центр) районах Києва.Залишити заявку — Дізнатися подробиці

Вартість навчання становить:

Вартість навчання за 32 уроки (8 відвідувань) — 2.800 грн.

Додатково можна записати дитину на курси іноземних мов — на ваш вибір 13 мов для вивчення.
Розклад формується та узгоджується індивідуально під кожну дитину або групу. Сформований розклад тут

Ми працюємо кожен день з 09:00 до 22:00. Детальніше в контактах

Nice School logo

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами