Школа іноземних мов Nice School

Уроки гри на фортепіано

  1. Логотип школы Nice School Розвиток та дозвілля
  2. Гра на фортепіано Логотип школы Nice School

Гра на фортепіано — запорука багатогранного розвитку

Батьки, які дарують своїм дітям музичну освіту, направляють їх по шляху, який збагатить їхнє життя у багатьох відношеннях. Вивчення музики розвиває дисципліну, координацію рук і очей, інтелект і створює навик, який може принести задоволення як виконавцю, так слухачам. Згідно з дослідженнями, шестирічні діти, які вже витратили клавіатуру піаніно, мали прискорене зростання мозку і кращі дрібні моторики, ніж їх однолітки. Як батько, ви хочете отримати ці переваги для своєї дитини, але вам може бути цікаво, коли починати уроки гри на фортепіано і які навички зможе розвинути ваша дитина.

Існує безліч переваг гри на піаніно  — вона корисна як для нашого мозку, так і для психічного та фізичного здоров'я, особливо для дітей і літніх людей. Численні дослідження переваг навчання грі на фортепіано в молодому віці науково довели що гра на фортепіано:
     • покращує IQ;
     • змінює структуру мозку, що покращує здатність до навчання;
     • покращує академічну успішність;
     • покращує мовні навички;
     • підвищує самооцінку;
     • допомагає дітям бути соціально адаптованими;
     • підвищує креативність;
     • підвищує креативність;
     • покращує навички читання;
     • відволікає від численних гаджетів і віртуальних ігор;
     • знімає стрес;
     • покращує настрій і зменшує депресію;
     • покращує пам'ять;
     • покращує процес прийняття рішень;
     • покращує координацію рук і очей;
     • гра на піаніно зміцнює тіло.

Існують докази того, що раннє знайомство з фортепіанною практикою покращує обробку звуків, які поширюються не тільки на музику, але і на мову. (Dr. John Gabreli, Professor in Health Sciences and Technology and Cognitive Neuroscience, MIT)

У якому віці найкраще починати уроки гри на фортепіано?

Перш за все — немає єдиного віку, який ідеально підходить для всіх дітей. Ви можете знайти приклади дітей, які почали уроки гри на фортепіано в три роки, але це рідкість. Діти, початківці у віці десяти або одинадцяти років, також можуть стати відмінними професійними піаністами. Ті, хто починають вчитися в підлітковому віці, можуть бути не готові вступити до консерваторії і стати професійним піаністом, але вони все одно можуть отримати велику вигоду. Будь-яка людина будь-якого віку, яка бажає вчитися і готова проводити години практики за фортепіано, все ж може досягти високого рівня навичок і задоволення від гри.

Кращий час для початку занять грі на фортепіано буде відрізнятися для кожної дитини, але більшість з них буде готова в віці від п'яти з половиною до восьми років. Деякі п'ятирічні можуть бути готові почати, але не завжди. Як дізнатися, чи готова ваш дитина? Ось стислий контрольний список:

Розмір руки. Чи може ваша дитина легко покласти п'ять пальців на п'ять суміжних білих клавіш? Перш ніж починати уроки гри на фортепіано, переконайтеся, що руки вашої дитини виросли настільки, що їй буде зручно користуватися клавіатурою.

Незалежність пальців. Якщо ви попросите свою дитину підняти руки вгору і похитувати, скажімо, тільки безіменний палець лівої руки, чи зможе вона це зробити? Перш ніж почати грати на піаніно, діти повинні вміти рухати окремими пальцями.

Інтерес до музики і бажання вчитися. Ймовірно, найважливіша річ в цьому контрольному списку — це бажання вашої дитини навчитися грати на піаніно. Якщо мотивація до навчання виходить від вашої дитини, це допоможе їй подолати всілякі труднощі, з якими вона можє зіткнутися.

Середній вік для початку занять на фортепіано — шість років. У цьому віці діти вже звикають до навчання, орієнтованого на дорослих. Їх мозок засвоює мови і будує нові зв'язки з дивовижною швидкістю. Крім того, їх руки дуже гнучкі, але досить моторні, щоб почати грати на піаніно.
Якщо ви підліток або дорослий, і у вас ніколи не було музичних занять, це не повинно перешкодити вам спробувати уроки гри на фортепіано. Люди не вчаться грати на піаніно тільки для того, щоб стати професійними піаністами. Незалежно від того, коли ви починаєте, ви можете отримувати задоволення від гри на музичному інструменті, а також від усіх розумових, фізичних і емоційних переваг. Наш мозок здатний формувати нові зв'язки в будь-якому віці, і ви завжди можете освоїти нові навички.

Переваги занять фортепіано з «Nice School»

Якщо ви хочете записати свою дитину на уроки фортепіано, то оціните дивовижні переваги, які він отримає:

1

Уроки гри на фортепіано навчать вашу дитину, як концентруватися, старанно працювати і бути наполегливим

Нелегко сидіти за піаніно і займатися кожен день. Це вимагає терпіння, зосередженості і дисципліни. Люди, які знають, як бути стійкими у важких ситуаціях, з більшою ймовірністю досягнуть успіху. І чим більше можливостей ми даємо нашим дітям кидати виклик самим собі, тим більше у них шансів бути успішними і в інших сферах життя.
Будь то вивчення складної музики, підготовка до іспитів у середній школі або отримання диплома про вищу освіту, вміння сидіти, концентруватися і старанно працювати — це навичка, яка принесе користь протягом усього життя.

2

Покращує мову, вміння читати, навички слухання і креативність

Можна багато розповідати про всі дослідженнях, які були проведені, і про всі переваги музики для когнітивних здібностей — є багато способів, якими музика допомагає мозку.
Навіть якщо ваша дитина бере уроки музики тільки протягом короткого періоду часу, ви отримаєте масу переваг. Навчання грі на інструменті по суті те ж саме, що і вивчення іншої мови, і стимулює аналогічні ділянки мозку.

3

Діти краще відчувають почуття, емоції й настрій

У наших голосах є тонкі зміни, які можуть вказувати на наш настрій і емоції. Точно так же в музиці відбуваються зміни, які дозволяють нам відчувати емоції. Зміни тону, зміни гучності, зміни мелодії. Уроки гри на фортепіано допомагають дітям пізнати дивовижну кількість почуттів і співпереживання.
Дослідження показують, що діти, які брали уроки музики, краще чують тонкі відмінності в тоні — як в музиці, так і в мові. Це допомагає їм стати кращими слухачами та краще зрозуміти емоції, які люди намагаються передати через звичайну розмову.

4

Виступ на публіці додає впевненості

Потрібно багато сміливості, щоб сидіти перед великою групою людей і довіряти своїм пальцях, щоб вони грали красиву мелодію. Це створює упевненість в собі, яка допоможе вашій дитині протягом усього її життя.

Діти, які отримували уроки музики, продемонстрували поліпшення мовного мислення і здатність планувати, організовувати і виконувати завдання, а також покращувати успішність.
Це говорить про те, що когнітивні навички, розвинуті під час уроків музики, можуть впливати на когнітивні здібності дітей по абсолютно не пов'язаних предметах, що призведе до загального поліпшення успішності.
(Dr. Arthur Jaschke, VC University Amsterdam)


Залишити заявку — Дізнатися подробиці

Вартість навчання складає:

Мовна школа Nice School пропонує відвідати уроки гри на фортепіано дітям від 4 років, а також дорослим.

Вартість навчання складає 400 грн. (60 хвилин).

Уроки проводяться:
• Моторний провулок, 9 А (метро Деміївська) — +38 (093) 012-43-63;
• вулиця Максимовича, 28 В, (ЖК НОВА АНГЛІЯ) — +38 (063) 068-34-00 (Viber та Telegram)

Додатково можна записати дитину на курси іноземних мов — на ваш вибір 15 мов для вивчення.
Розклад формується і узгоджується індивідуально під кожну дитину або групу. сформований розклад тут

Ми працюємо кожен день з 09:00 до 22:00. Детальніше в контактах

Наші викладачі фортепіано:


Анастасия Семенюк, преподаватель курсов и уроков фортепиано и пианино в киевской школе Nice School

Анастасія Семенюк
Викладач
фортепіано

Nice School logo

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами