Школа іноземних мов Nice School

1. Логотип школы Nice School Спортивні секції
  2. ››
  3. Секція бадмінтону

Гра в бадмінтон позбавить від зайвої ваги, проблем з серцем і нудьги

Хочете стати здоровішими, позбутися від зайвих жирових відкладень і при цьому отримати задоволення? Тоді запишіться в секцію бадмінтону Nice Sport!
Бадмінтон – це одна з найпопулярніших ігрових різновидів спорту. Завдання кожного гравця – не дати волану впасти зі свого боку і переправити його на бік суперника. Знання правил недостатньо, щоб успішно грати в бадмінтон. Отримати необхідну вправність можна тільки на тренуваннях.

Що пропонує секція бадмінтону Nice Sport

Nice Sport пропонує навчитися грати в бадмінтон професійно або на аматорському рівні. Наші тренери - професійні спортсмени. Поряд із загальною фізичною підготовкою, вони дають спеціальні вправи, розвиваючі ігрову техніку. У нас є як дорослі, так і дитячі групи. Бадмінтон доступний всім - вікових обмежень немає. У нього можуть грати як діти 4-5 років, так і люди похилого віку. При навчанні грі у бадмінтон наші тренери враховують вікові особливості своїх підопічних і практикують індивідуальний підхід до кожного спортсмена, строго поділяючи при цьому учасників по їх рівню підготовки.

Завдяки високому професіоналізму наших фахівців кожна дитина або дорослий за невеликий часовий проміжок зможе опанувати основними прийомами гри.

7 причин почати грати в бадмінтон

Існує мінімум сім причин для того, щоб навчитися грі в бадмінтон:

1. Бадмінтон є одним з атлетичних різновидів спорту, заняття яким сприяє ефективному тренуванню всіх груп м'язів. За кількістю фізичних навантажень він не поступається бодібілдингу, тріатлону.

2. Бадмінтон тренує не тільки тіло, а й розум. Адже частиною даної гри є протистояння тактичного мислення суперників. В арсеналі висококласних гравців стільки ж комбінацій, скільки і у шахіста.

3. Ця гра доступна представникам всіх вікових категорій. І це дає можливість бадмінтону бути попереду багатьох інших спортивних дисциплін.

4. Кожне тренувальне заняття або гра є інтенсивним кардіотренуванням. Якщо ви хочете мати «сталеве» серце, то не викидайте гроші на дорогі кардіотренажери, а просто запишіться в нашу секцію!

5. Бадмінтон - недорогий різновид спорту. Кросівки сьогодні є практично у кожного, а покупка ракетки не сильно вдарить по вашому бюджету.

6. Бадмінтон є досить динамічною грою! Протягом матчу гравець пробігає більше 10 км. Протягом одного тренування витрачається до 400 ккал. Таким чином ви активно спалюєте зайвий жир, отримуючи при цьому задоволення.

7. Заняття бадмінтоном сприяє поліпшенню зору. Спостерігаючи за то віддаляючимся, то наближається воланом під час гри покращує кровопостачання, обмінні процеси та живлення ціліарних м'язів очей, що в результаті сприяє поліпшенню зору.

Спортивні секції Nice Sport знаходяться за адресою:
м. Київ, вул. Максимовича, 28 В, ЖК Нова Англія (Голосіївський район)

Залишилися питання — телефонуйте! Отримати додаткову інформацію або записатися на заняття можна за телефоном: +38 (068) 565-06-89 (Viber та Telegram).

Залишити заявку — Дізнатися подробиці

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами