Школа іноземних мов Nice School

1. Логотип школы Nice School Спортивні секції
  2. ››
  3. Секція баскетболу

Баскетбол для дітей і дорослих

Що вам відомо про баскетбол? Думаєте, що грати в баскетбол можуть тільки люди високого зросту? Але уявіть, що в легендарній NBA грає велика кількість спортсменів, зріст яких становить 170 сантиметрів і навіть нижче.

Ви впевнені, що дана динамічна гра розрахована тільки на молодь? А тим часом легендарний латвійський баскетболіст Яніс Круміниш почав займатися баскетболом лише в 23 роки. А вже через 3 роки він допоміг своїй команді виграти срібну медаль на Олімпійських іграх в Мельбурні! А у згаданій вище NBA багато спортсменів успішно грають навіть в 40-річному віці! Так що почати освоювати цю захопливу спортивну гру можна в будь-якому віці.

Чому вам варто вибрати Nice Sport

Основними перевагами секції Nice Sport є:

Яку користь принесуть заняття?

Подібно будь-який командній грі, баскетбол дає можливість відчути себе частиною команди, поважати інтереси кожного члена колективу, долати труднощі разом з командою і радіти спільним перемогам.

Заняття баскетболом сприяють розвитку координації рухів. Завдяки йому дитина навчиться правильно відчувати простір, стрибати і бігати. Гра в баскетбол сприяє підвищенню рівня фізичної підготовки дитини: загальної швидкості, сили і витривалості.

Баскетбол можна назвати другими шахами, оскільки в цій грі є безліч ситуацій, при яких дитині доводиться швидко приймати непрості рішення.

Баскетбол є універсальною грою, сприяє рівномірному розвитку всіх м'язів і внутрішніх систем організму. Заняття цим видом спорту підтримує організм в тонусі в будь-якому віці. З цієї причини в баскетбольній секції Nice Sport ми проводимо заняття для різних вікових груп.

Спортивні секції Nice Sport знаходяться за адресою:
м. Київ, вул. Максимовича, 28 В, ЖК Нова Англія (Голосіївський район)

Залишилися питання — телефонуйте! Отримати додаткову інформацію або записатися на заняття можна за телефоном: +38 (068) 565-06-89 (Viber та Telegram).

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами