Школа іноземних мов Nice School

1. Логотип школы Nice School Спортивні секції
  2. ››
  3. Фехтування

Фехтування: розвиваємо тіло, тренуємо мозок, формуємо особистість

У сучасному суспільстві, найчастіше, шпаги асоціюються з мушкетерами у дорослих і з благородними лицарями з казок у дітей. Але далеко не всі знають, що фехтування - це один з найдавніших видів спорту, який входив і входить в програму всіх Олімпійських ігор сучасності.

Дисципліна вимагає не тільки вміння поводитися зі шпагою, шаблею або рапірою, але і швидкості мислення, яка дозволяє миттєво приймати правильні рішення в бою.

Фехтування – спорт, який має аристократичне коріння. Сьогодні він є ексклюзивом і не має аналогів серед сучасних Олімпійських видів спорту.

Заняття фехтуванням можуть цілком повноцінно замінити або доповнити звичний фітнес в житті людини, адже під час тренувального процесу активізуються всі групи м'язів і що найголовніше - розвивається стратегічне і логічне мислення.

На заняттях з фехтування використовується безпечна «зброя» і професійне захисне екіпірування, а тренування проводять професійні спортсмени та тренери з досвідом. Заняття проводяться на базі сучасних спортзалів навчальних закладів Голосіївського району. Це дозволяє почати займатися даним видом спорту навіть дітям з 4-х або 5-ти років.

Дорослі можуть відкрити для себе новий спорт: записатися в групу для любителів або на індивідуальні заняття, і вдало поєднати реалізацію дитячої мрії зі зміцненням своєї фізичної форми.

Основні види фехтування

Існує три різновиди спортивного фехтування, які відрізняються в залежності від обраного виду зброї:

1

Шпага — найважча з інструментів фехтувальника, що має вагу до 750 грам. Дитяча шпага має полегшену вагу та форму відповідно до віку. Під час поєдинку можна вражати всю поверхню тіла виключно уколами. При успішній обопільній атаці, уколи зараховуються в обидві сторони, для переможного уколу, спортсмен повинен нанести свій укол на миттєвість (0,25 секунд) раніше за суперника.

2

Шабля — має стандартну загальновизнану вагу до 500 грам. У змаганнях з використанням даного виду зброї є найбільша кількість бойових прийомів. У бою дозволяється завдавати як руба, так і колоти суперника в частину тіла вище пояса. В цьому виді зброї, якщо атака була спільню, перевага віддається нападаючому спортсмену (нападнику).

3

Рапіра — найбільш вимоглива до вмінь фехтувальника, вага до 500 грам. Під час бою допускаються уколи виключно в тулуб. В успішній спільній атаці перевага залишається за бійцями в нападі.

Також відзначимо, що діти 4-5 років часто, починають заняття фехтуванням зі шпаги або шаблі, з огляду на їх відносну простоту і більшої адаптивності до дитячого сприйняття. Рапіра, в свою чергу, рекомендується дітям віком від 7 років, тому як інструмент зазвичай вимагає підготовленості і більшого розуміння технічних моментів з боку дитини.

Пора записатися в секцію фехтування Nice Sport

Відділення ФЕХТУВАННЯ в Nice Sport дозволить вам почати спортивний розвиток вашого маленького спортсмена з ексклюзивного виду спорту, який навчить отримувати неповторні емоції одного з найдавніших мистецтв.

Спортивні секції Nice Sport знаходяться за адресою:
м. Київ, вул. Максимовича, 28 В, ЖК Нова Англія (Голосіївський район)
Залишилися питання — телефонуйте! Отримати додаткову інформацію або записатися на заняття можна за телефоном: +38 (068) 565-06-89 (Viber та Telegram).

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами