Школа іноземних мов Nice School

Йога
Иконка йога

  1. Логотип школы Nice School Спортивні секції
  2. ››
  3. Секція йоги

Йога для дітей і дорослих

Чи знаєте ви, що Тірумалай Крішнамачар’я (Tirumalai Krishnamacharya), винахідник сучасної йоги, помер всього 30 років тому? Швидше за все, ви не чули про нього, хоча він винайшов йогу в тому вигляді, в якому ми її знаємо сьогодні. Якщо його ім'я не стало широко відомим, то це тому, що він приписав свої власні нововведення давним традиціям. Приблизно в 1904 році, у віці 16 років, Крішнамачар’я впав у транс, під час якого легендарний мудрець Натхамуні відкрив йому давно загублений текст, Йога Рахасья.

Три вчителі несуть відповідальність за поширення сучасного руху йоги в Індії та за кордоном, перш за все: К. Паттабгі Джойс (K Pattabhi Jois), Індра Деві (Indra Devi) і Б. К. С. Айенгар (BKS Iyengar). Всі троє вчилися в Майсор у Тірумалай Крішнамачар’я. Так що ж в методі Крішнамачар’я відрізняє «сучасну йогу» від її традиційного аналога? У двох словах, ー це акцент на асанах або позах.

Кому можна займатися йогою?

У Сполучених Штатах, Європі та Індії нова йога довгий час вважалася альтернативою бодібілдингу. Сучасна йога найбільше привертала увагу жінок, і це триває досі. Згідно з рядом досліджень в Україні та за кордоном, більше 80% регулярно практикуючих йогу - це жінки. Однак останніми роками спостерігається тенденція до зростаючого інтересу до йоги з боку чоловіків, а також збільшення числа дітей, що займаються разом з батьками.Ось 6 причин, за якими чоловікам слід більше займатися йогою

Йога, без сумніву, є однією з найбільш корисних практик в світі ー від фізичного до психічного здоров'я. Якщо ви думали про те, щоб почати або продовжити практику йоги, ось шість чудових і практичних причин, за якими чоловікам слід більше займатися йогою:

  • 1. Йога покращує загальне самопочуття. Йога ー одна з практик, яку ви повинні спробувати, якщо хочете кардинально змінити спосіб життя. Це відмінна практика для поліпшення вашого загального самопочуття, оскільки вона сприяє як фізичному здоров'ю, так і психологічної стійкості.

  • 2. Йога робить ваше тіло гнучким і сильним. Більшість чоловіків не наважуються займатися йогою, тому що вони недостатньо гнучкі. Але це поширена помилка для всіх, хто погано знайомий з йогою. Однією з основних фізичних переваг йоги є збільшення і поліпшення гнучкості і сили, тому ці два фактори не є передумовами для практики йоги.

  • 3. Йога допомагає схуднути. Це більш простий варіант і найкраща альтернатива підняття важких предметів.

  • 4. Йога полегшує біль і травми. Йога розтягує все ваше тіло, м'яко знімаючи біль в суглобах. Є також безліч поз, які розтягують спину ー одне з найпоширеніших місць, де чоловіки відчувають хронічний біль.

  • 5. Йога змушує відчувати себе молодим. Йога змусить вас відчути себе живими і повними життєвих сил всередині і зовні, незалежно від вашого віку. Насправді, літніх людей дуже заохочують займатися йогою, тому що вона допомагає їм залишатися здоровими і підтягнутими.

  • 6. Йога знімає стрес. Якщо ви шукаєте спосіб розслабитися після довгого робочого тижня, йога для вас! Це допоможе вам боротися з усім негативом навколо вас і замінити ці почуття позитивними емоціями. Її заспокійливу дію принесе користь людям, що страждають тривожністю.


Чи є вікові обмеження для занять йогою?

Вік ніколи не був перешкодою для практики йоги. Це повністю залежить від вашої фізичної форми і стану здоров'я. Проте, все ж важливо відзначити, що є пози, які вимагають практики, перш ніж ви зможете їх ідеально виконувати. Наші досвідчені, навчені і професійні тренери йоги будуть поруч, щоб направити вас.

Крім того, існує багато переваг для дітей, які можна розділити на три напрямки: фізичні, ментальні і емоційні.

Користь йоги для дітей і підлітків

Йога є прекрасним доповненням до будь-якого виду спорту, тому що вона збільшує гнучкість вашої дитини, а також його баланс і координацію.
Фізична активність грає ключову роль в розвитку. Завдяки перевагам йоги діти уникнуть травм, а також покращать успішність. Якщо ви шукаєте більш безпечний спосіб розвинути спритність, поліпшити спортивні здібності або, перш за все, допомогти дітям стати здоровими, йога може принести користь вашій дитині.

Які переваги дитячої йоги?

Йога надзвичайно корисна для дітей, тому що вона не тільки сприяє активності, але і дає платформу для боротьби зі складними емоціями. Коли діти ростуть, ми зобов'язані навчити їх справлятися зі своїми емоціями і долати їх різноманітність. Йога є всеосяжною і надає відмінну платформу для цього, будь-то більш медитативна або фізична частини.

Що таке уважність і чому моїй дитині варто її спробувати?

Уважність ー це усвідомлення своїх думок і розумових процесів. Цю практику добре починати в ранньому, особливо в підлітковому віці, оскільки багато емоцій можуть бути новими і гнітючими. Уважність хороша в моменти смутку, гніву, стресу або навіть щастя. Уважність також може допомогти вашій дитині зрозуміти, як його дії впливають на інших.

Що таке медитація і чому моїй дитині варто її спробувати?

Медитація ー це практика контрольованого дихання і очищення розуму. Це можна робити сидячи, лежачи або за допомогою йоги. Наше дихання ー це джерело нашого життя, і возз'єднання з ним може бути надзвичайно корисним для нашої душі.

Яку користь приносить йога сім'ям або заняття йогою з їхніми дітьми?

Сім'ям дуже корисно займатися йогою зі своїми дітьми. Ми живемо у вік технологій, коли дуже легко відволікатися, особливо для молодих розумів. Займаючись йогою, ваша дитина буде заохочуватися до активності, більшої уваги в школі і, сподіваємося, більш схильна до кращого спілкування з членами сім'ї. Краса йоги в тому, що кожен раз, коли ви займаєтеся, ви дізнаєтеся щось про себе, і це змушує вас домагатися більшого у своєму житті.Спортивні секції Nice Sport знаходяться за адресою:
м. Київ, вул. Максимовича, 28 В, ЖК Нова Англія (Голосіївський район)

Залишилися питання — телефонуйте! Отримати додаткову інформацію або записатися на заняття можна за телефоном: +38 (068) 565-06-89 (Viber та Telegram).

Йога ー це практика контрольованого дихання, медитації та серії поз з тілом. Йога не тільки допомагає зміцнити тіло, але і заспокоює розум. Заспокоюючи розум, людина може краще зосередитися, впоратися з емоціями або знайти можливість розслабитися. Секція йоги Nice Sport чекає вас і ваших дітей на безкоштовне пробне тренування з досвідченими викладачами!

Nice School logo

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами