Школа іноземних мов Nice School

1. Логотип школы Nice School Спортивні секції
  2. ››
  3. Секція волейболу

Волейбол для дітей і дорослих

Необов'язково бути олімпійською чемпіонкою Місті Мей-Трінор або бразильським гравцем Бруно Резенде, у якого більше мільйона передплатників в соціальних мережах, щоб отримати задоволення від гри в волейбол. Волейбол ー чудовий вид спорту, яким можуть займатися люди будь-якого віку і рівня підготовки. У волейбол можна грати цілий рік, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. А крім чистого задоволення від гри, волейбол має багато переваг.

Історія появи волейболу

В історії командних ігор вже більше 100 років волейбол визнаний справжнім міжнародним, широко поширеним і популярним видом спорту.

Волейбол виник в Сполучених Штатах в 1895 році як суміш баскетболу, бейсболу, тенісу та гандболу. У 1895 році Вільям Дж. Морган, інструктор Християнської асоціації молодих чоловіків (YMCA) в Холіоке, штат Массачусетс, створив гру в волейбол, яку в той час називали мінтонеткой.
У 1896 році в Спрінгфілд-коледжі була проведена перша офіційна гра в волейбол. У 1900 році волейбол був вже настільки популярний, що для цього виду спорту був розроблений новий м'яч.
П'ять років по тому волейбол поширився і на Кубу. І цей міжнародний турнір ознаменував початок ери волейболу, який зараз поширений практично в усіх країнах світу.

Переваги гри в волейбол

По-перше, це гарний засіб втратити зайві калорії. Всього 45 хвилин гри в волейбол можуть спалити до 585 калорій. Волейбол також покращує м'язову силу і тонус.

Дії, необхідні при грі в волейбол, зміцнюють верхню частину тіла, руки, плечі, стегна, черевний прес і гомілки. Крім того, волейбол покращує зорово-моторну координацію, рефлекси і рівновагу. І останнє, але не менш важливе: волейбол вчить командній роботі і розвиває навички спілкування у дітей.

Програма волейбольних тренувань Nice Sport

Комплексная программа тренировок по волейболу позволяет увеличить силу удара, высоту прыжка, выносливость, скорость и ловкость на площадке. Обучение волейболу включает следующее:

• Комплексна програма тренувань з волейболу дозволяє збільшити силу удару, висоту стрибка, витривалість, швидкість і спритність на майданчику. Навчання волейболу включає наступне:
  • Розтяжка для нижніх кінцівок, плечей і попереку
  • Зміцнюють вправи для черевного преса, ніг і плечей, особливо для обертальної манжети.
  • Тренування на швидкість і спритність, включаючи спринт, вправи на сходах, траси на корті і поперечні руху
  • Тренування на витривалість, такі як біг, для підвищення витривалості в тривалих матчах.

Методика тренування волейболістів розроблена з урахуванням вікових особливостей і розрахована як на дорослих, так і дітей.

Спортивні секції Nice Sport знаходяться за адресою:
м. Київ, вул. Максимовича, 28 В, ЖК Нова Англія (Голосіївський район)

Залишилися питання — телефонуйте! Отримати додаткову інформацію або записатися на заняття можна за телефоном: +38 (068) 565-06-89 (Viber та Telegram).

Запрошуємо вас і ваших друзів в спортивний зал Nice School на безкоштовне пробне тренування, щоб особисто переконатися в перевагах волейболу і повеселитися!

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами