Про школу «Nice School»

Поштовхом до створення мовної школи «Nice School» стало усвідомлення того, що в нашій країні досить мало місць, де можна поглиблено і ефективно вивчати іноземні мови.

Ідея створення «Nice School»

Багатомовна школа «Nice School» – це школа для дітей і дорослих, які будуть всебічно розвиватися: вивчати 13 мов, готуватися до школи, відвідувати гуртки малювання і Handmade. У школі також проводяться заняття з логопедом.

Добре знання іноземних мов - це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування в будь-якій країні, успішні переговори і впевненість в собі.

Інтернаціональною ще 10 років тому вважалася англійська мова, але розвиток торгових і економічних відносин у сучасному світі поставили на рівні з нею важливість китайської, французької, італійської та інших мов. Тому в школі «Nice School» для клієнтів розроблена програма з 13 мов. Кожен зможе підібрати для себе найбільш цікаву і важливу мову на даному життєвому етапі.

Переваги вивчення мов в «Nice School»:

• Вибір мови для вивчення. Східні, європейські, слов'янські, з нуля і до високого рівня.
  • Широкий асортимент послуг, що надаються – дистанційне і корпоративне навчання, переклади, дошкільне і шкільне навчання.
  • Дипломовані викладачі, носії мови, які вміють перетворювати інформацію в знання.
  • Спеціальні програми для вивчення мов на канікулах, для тих, хто цінує свій час.
  • Міні-групи 3-6 чоловік – ідеальна формула опрацювання матеріалу і мотивації учнів.
  • Зручний графік. Працюємо 7 днів на тиждень з 9:00 до 22:00. Вибрати зручний час занять дуже просто.
  • Для наших учнів «все включено». Забезпечуємо вас усіма навчальними матеріалами.
  • Доступні і відкриті для всіх від 3 до 99 років. Розуміємо і цінуємо кожного.

Викладачі нашої школи - справжні експерти з іноземних мов, тому зроблять процес навчання максимально ефективним і якісним.

А логотип «Nice School» у вигляді планети - яскравого льодяника (символу дитинства), підтверджує, що разом з нами ви поринете в цікавий світ традицій, культури, історії кожного куточка світу, вивчаючи популярні іноземні мови.

З нетерпінням чекаємо вас і ваших дітей!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»