Розвинути креативність з «Nice School» просто!

Ми творчо підходимо до навчання і розвитку здібностей дітей.
Завдяки курсам «Handmade» ваша дитина навчиться самовиражатися творчо. Вона потрапить на невідому їй раніше цікаву «планету», де панує неймовірна атмосфера.

НАТАЛІЯ ЮРЧЕНКО – вчитель образотворчого мистецтва

Наталия Юрченко, учитель изобразительного исскуства в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Наталія Юрченко, вчитель малювання та handmade, працює більше 7 років з дітьми і дорослими, закінчила Національний педагогічний університет імені Драгоманова за фахом вчитель технологій і креслення.

Що можливо отримати з «Handmade»?

• надзвичайне натхнення кожен день;
  • розвиток креативності та творчих здібностей;
  • вміння робити математичні розрахунки;
  • розвиток ерудиції;
  • поєднує в собі модні віяння в комплексі з класичними тенденціями;
  • необмежений політ фантазії.

До того ж, рукоділля сприяє розслабленню і працює як психотерапія, що знімає напругу і приносить гармонію в маленький внутрішній світ дитини. Дозвольте вашим дітям висловлювати свою індивідуальність!

Вартість уроку handmade залежить від складності виробу і техніки, яка буде застосовуватися:

Заняття в групах для дітей (6 осіб) дошкільного віку та молодшої школи становитиме 150 грн. за 60 хвилин.

Заняття в групах для дітей середньої та старшої школи, а також дорослих (6 осіб) буде становити від 250 грн. за 90 хвилин.