Французька мова

Французька мова здається трохи складнішою через велику кількість слів-замінників, обмежувальних і заперечних обертів, дієслівних форм, але це не зупинить бажання учнів доторкнутися до традицій романтичного Парижа і старої Європи в цілому.

ЄЛИЗАВЕТА ВОРТМАН – викладач французької мови

Елизавета Вортман, преподаватель курсов и уроков французского языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Єлизавета Вортман, викладач французької мови, закінчила спеціалізовану школу з поглибленим вивченням французької мови, Київський національний лінгвістичний університет (вчитель французької мови). Викладацький стаж – 3 роки.

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі – 90 хвилин. Кількість учнів в групі – 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 2.250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.

Ми працюємо кожен день с 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах

Гарне знання іноземних мов – це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування у будь-якій країні, успішні переговори та впевненість в собі.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Французька мова - здається трохи складнішою через велику кількість слів-замінників, обмежувальних і заперечних обертів, дієслівних форм, але це не зупинить бажання учнів доторкнутися до традицій романтичного Парижа і старої Європи в цілому.

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі - 90 хвилин. Кількість учнів в групі - 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 60 хвилин 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 90 хвилин 2.250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.

Розклад формується і узгоджується індивідуально під кожного клієнта або групу. Сформований розклад тут.

Ми працюємо кожен день з 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах.

Гарне знання іноземних мов - це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»