Італійська мова

Італійська мова - відрізняється безліччю прислівників і діалектів, за якими досить просто визначити походження людини. Зловживає вона словами, співзвучними з російськими, але має зовсім інше значення, що часто заводить у глухий кут перекладачів.

VALERIO VERMIGLIO – викладач італійської мови

Valerio Vermigli, викладач курсів і уроків італійської мови для дітей і дорослих в київській школі Nice School, носій італійської мови, викладач-італієць

Колектив Nice School представляє вам нашого викладача італійської мови – Valerio Vermiglio, родом з Марсали, регіону Сицилі.

Valerio Vermiglio здобув освіту в науковій середній школі Liceo scientifico "Galileo Galilei" (м Палермо, Італія).
Отримав ступінь бакалавра філософії і теології в Pontificia facoltà teologica di Sicilia "San Giovanni Evangelista".

Живе спілкування з носієм італійської мови буде цікаво і дітям, і дорослим учням, які відчувають всю чарівність та мелодійність цієї мови.

Трохи історії. На першому міжнародному конкурсі, проведеному в Парижі на початку минулого століття, серед безлічі мов, які боролися за звання найкрасивішої мови у світі, перемогу здобула італійська мова і була визнана самою мелодійноб мовою у світі.
Міжнародне журі складалося з представників різних національностей, які, навіть не розуміючи мови, просто оцінювали її красу. І присудили заслужену перемогу самій мелодійній мові у світі – італійській.

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі – 90 хвилин. Кількість учнів в групі – 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 1.500 грн.
8 занять (носій мови) 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 2.250 грн.
8 занять (носій мови) 2.000 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.

Розклад формується і узгоджується індивідуально під кожного клієнта або групу. Сформований розклад тут.

Ми працюємо кожен день з 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах.

Гарне знання іноземних мов – це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування у будь-якій країні, успішні переговори та впевненість в собі.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»