Польська мова

Польська мова відрізняється особливостями фонетики і морфології (динамічний наголос, категорії особистості та ін.), оманливою схожістю слів, але вони не стануть перешкодою до швидкого і якісного освоєння мови.

АННА ОТКИДАЧ – викладач польської мови

Анна Откидач, преподаватель курсов и уроков польского и английского языков для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє вам нашого викладача польської мови – Анну Откидач.

Викладач і перекладач польської та англійської мов.

ЛЮБОМИР БУНЧАК – викладач польської мови

Любомир Бунчак, преподаватель курсов и уроков польского языка в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Любомир Бунчак, викладач польської мови. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, факультет іноземної філології, спеціальність – викладач польської та англійської мов і зарубіжної літератури.

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі – 90 хвилин. Кількість учнів в групі – 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 2.250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.

Розклад формується і узгоджується індивідуально під кожного клієнта або групу. Сформований розклад тут

Ми працюємо кожен день с 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах

Гарне знання іноземних мов – це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування у будь-якій країні, успішні переговори та впевненість в собі.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»