Іспанська мова

Іспанська мова – одна з 6 офіційних мов ООН, яка має деякі особливості - вимова (з акцентом і наголосами), дієслова (14 часів) і синоніми (необхідні навіть для початкового рівня хорошого словникового запасу).

ОЛЕСЯ БАБІЙ – викладач іспанської мови

Олеся Бабий, преподаватель курсов и уроков испанского языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє вам нашого викладача іспанської мови – Олесю Бабій.

Освіта: Педагогічний технікум «Candido Gonzalez. Ciego de Avila Cuba».

Вільно володіє двома іноземними мовами: іспанською та англійською.

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі – 90 хвилин. Кількість учнів в групі – 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 2.250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.

Ми працюємо кожен день с 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах

Гарне знання іноземних мов – це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування у будь-якій країні, успішні переговори та впевненість в собі.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Іспанська мова - одна з 6 офіційних мов ООН, яка має деякі особливості - вимова (з акцентом і наголосами), дієслова (14 часів) і синоніми (необхідні навіть для початкового рівня хорошого словникового запасу).

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі - 90 хвилин. Кількість учнів в групі - 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 60 хвилин 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 90 хвилин 2.250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.

Розклад формується і узгоджується індивідуально під кожного клієнта або групу. Сформований розклад тут.

Ми працюємо кожен день з 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах.

Гарне знання іноземних мов - це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»