Українська мова – це мова мас-медіа, офіційних документів, освіти і культури в Україні. Знання української мови, допоможе гостям і новим жителям нашої країни відчувати себе впевнено, вести діяльність, пізнати українську культуру і менталітет, стати ближче до традицій та історії нашої країни.

МАРГАРИТА ГРАНКОВСЬКА А – викладач української мови

Маргарита Гранковская, преподаватель курсов и уроков украинского языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Маргарита Гранковська, викладач української мови та літератури, працює з дітьми середньої та старшої школи, готує до ЗНО, закінчила Житомирський державний університет імені Івана Франка (вчитель української мови та літератури).

ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА ПЕСОЦЬКА – викладач української мови

Лидия Васильевна Песоцкая, преподаватель курсов и уроков украинского языка для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Лідія Василівна Песоцька. Вища педагогічна освіта (філологія): Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, факультет філології та журналістики (диплом спеціаліста, кваліфікація за дипломом – вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури).

Мовні заняття в школі проходять для дітей (з 3-х років) і дорослих в групах та індивідуально. Діти до 5 класу займаються по 60 хвилин, з 5 класу і дорослі – 90 хвилин. Кількість учнів в групі – 6 чоловік.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ СКЛАДАЄ:

Кількість занять Тривалість заняття Вартість
8 занять 60 хвилин 1.000 грн.
12 занять 1.500 грн.
8 занять 90 хвилин 1.500 грн.
12 занять 2.250 грн.
Вартість індивідуального заняття в школі або Skype-навчання 60 хвилин 250 грн.
90 хвилин 300 грн.
Вартість індивідуального заняття у вас вдома 60 хвилин 300 грн.
90 хвилин 350 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів 90 хвилин 400 грн.
Вартість підготовки до ЗНО, міжнародних іспитів (місяць) 1.500 грн.

Розклад формується і узгоджується індивідуально під кожного клієнта або групу. Сформований розклад тут

Ми працюємо кожен день с 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах

Гарне знання іноземних мов – це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування у будь-якій країні, успішні переговори та впевненість в собі.

З нетерпінням чекаємо Вас і Ваших дітей!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»