Мови

Мовна школа «Nice School» надає всім бажаючим можливість вивчати не один, а 13 іноземних мов на вибір.
Відчувайте себе комфортно в будь-якому середовищі, освоюйте нової професії, підвищуйте якість життя.

Гарне знання іноземних мов - це не просто позитивна оцінка або запорошений на полиці диплом.
Це комфортне спілкування у будь-якій країні, успішні переговори та впевненість в собі.

Англійська мова – вважається найбільш багатою мовою в світі за кількістю слів, синонімів, цікавих фраз. В якості другої мови її використовують більше 700 млн. людей, ряди яких ви поповните з легкістю.

Китайська мова – найпоширеніша в світі, одна з найбільш цікавих і давніх мов, яка з неймовірною швидкістю захоплює торгові простори і міжнародні відносини.

Німецька мова – в котрій величезну роль грає порядок слів і їх чітке дотримання, як і всього менталітету німецької культури. Фразеологія мови, об'ємність слів будуть засвоюватися легко на практиці з носіями мови.

Французька мова – здається трохи складнішою через велику кількість слів-замінників, обмежувальних і заперечних обертів, дієслівних форм, але це не зупинить бажання учнів доторкнутися до традицій романтичного Парижа і старої Європи в цілому.

Іспанська мова – одна з 6 офіційних мов ООН, яка має деякі особливості - вимова (з акцентом і наголосами), дієслова (14 часів) і синоніми (необхідні навіть для початкового рівня хорошого словникового запасу).

Італійська мова – відрізняється безліччю прислівників і діалектів, за якими досить просто визначити походження людини. Зловживає вона словами, співзвучними з російськими, але має зовсім інше значення, що часто заводить у глухий кут перекладачів.

Українська і Російська мови – допоможуть іноземним студентам з близького і далекого зарубіжжя, людям, які переїхали на постійне проживання в Україну, швидко освоїтися і розуміти менталітет громадян нашої країни, спілкуватися з ними на їхній рідній мелодійної мові.

Польська мова – відрізняється особливостями фонетики і морфології (динамічний наголос, категорії особистості та ін.), оманливою схожістю слів, але вони не стануть перешкодою до швидкого і якісного освоєння мови.

Чеська мова – передбачає правила відповідності кожного звуку одній букві і наголосів на першому складі, любові до приголосних, коли в слові поспіль може йти 5 або 6 приголосних. Зараз її популярність зростає.

Грецька мова – одна з найдавніших мов, на ній говорили ще в XII столітті до нашої ери. Сьогодні це літери, які використовують не тільки в повсякденному листі, але і в науці, 6 архаїчних букв, 55 тис. стародавніх рукописів і 15 млн. людей, які говорять цією мовою.

Болгарська мова – унікальна слов'янська мова, яка відрізняється від інших представників своєї групи наявністю «нульового» артикля і всього двома відмінками. Цією мовою розмовляють близько 9 млн. людей в Болгарії, Македонії, Сербії, Румунії і навіть в Україні.

Японська мова – рідна для 125 мільйонів чоловік. Японська - це 3 види писемності, 4 різні способи звернення і близько 50 тисяч ієрогліфів. Тут іменники не мають роду і множини, а дієслова не відмінюються по числам і особам. Японська мова - це унікальне поєднання традицій, культури і практичності.

Вивчайте мови разом з «Nice School»

Це не можна пропустити! Все саме головне з життя «Nice School»