Гарна і правильна мова з дитинства -
консультації логопеда

Впевненість в собі і вміння бути переконливим формується з самого раннього віку і в подальшому може вплинути не тільки на успішність дитини в школі, але і на успішну кар'єру. Дитячий логопед допомагає граматично правильно представляти власну мову. Кваліфіковані фахівці зможуть скорегувати порушення мови, проконсультують батьків з приводу індивідуальних занять вдома. Вони зможуть виявити на ранній стадії вади слуху та інші відхилення.

На ознайомлювальному занятті фахівцем визначається рівень розвитку дитини: оцінюється загальне мовне звучання, склади, фонематичний слух, словниковий запас, зв'язність мовлення, артикуляційну моторику.

НАДІЯ ЖЛУТКО – логопед

Надежда Жлукто, логопед в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Надія Жлутко, закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала кваліфікацію логопеда і практичного психолога.

Вартість заняття з логопедом складає 300 грн. (40 хвилин)