Методики навчання в «Nice School»

У багатомовній школі «Nice School» використовуються авторські та оригінальні методики навчання.

Методики «Nice School»

Розробляючи методику навчання в школі «Nice School», її засновник намагався знайти відповідь на питання:

«Чому традиційні прийоми не продуктивні при вивченні іноземних мов?».

Мета полягала в тому, щоб створити таку систему освіти, в якій певні стратегії, підходи та методи допоможуть кожному бажаючому подужати іноземні мови. Вона була досягнута і впроваджена в методиці повного занурення. Даний метод полягає в тому, що протягом усього заняття викладач говорить на тій мові, яку вивчає його група.

В процесі навчання використовуються різноманітні методичні посібники, матеріали з яких подаються цікаво, зрозуміло і систематизовано, що сприяє швидкому запам'ятовуванню.

Учні школи повністю забезпечуються необхідними матеріалами, а викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта школи.

Висока ефективність викладання досягається за рахунок ряду правил:

• Логічність і реальність - мова відображає реальний світ, а не порожні формули і структури.
  • Усвідомлене запам'ятовування, а не зубріння.
  • Вживання асоціацій.
  • Акумуляція всіх органів сприйняття при вивченні.
  • Визначення мети вивчення мови.
  • Реалізація отриманих знань на практиці.

Динаміка успішності учнів постійно контролюється проведенням зрізів і іспитів по досягненню певних рівнів знань мови.

Не витрачайте час даремно і приходьте в нашу багатомовну школу «Nice School», де за кілька місяців з новачків ви станете профі в освоєнні мов!

Це неможливо пропустити! Усе найголовніше з життя «Nice School»