Малювання - основа творчого і
інтелектуального розвитку

Складно уявити дитину, яка б не любила малювати. Адже завдяки цьому виду творчості діти розвивають уяву і можуть самі створювати чудеса, втілюючи їх на папері. Крім величезного задоволення, малювання несе додаткову користь:

• сприяє розвитку пам'яті та уваги (концентрація на дрібних предметах, деталях, тінях тощо);
• стимулює розробку моторики рук (в подальшому дуже допомагає правильно тримати олівець, ручку);
• стимулює вміння порівнювати, а також аналізувати (під час малювання відбувається зіставлення реальних предметів з тими, які передаються на папері);
• виробляє творче мислення (креатив допомагає і дорослим, і дітям);
• знайомство з чимось новим (оригінальні стилі, дієві техніки).

НАТАЛІЯ ЮРЧЕНКО – вчитель образотворчого мистецтва

Наталия Юрченко, учитель изобразительного исскуства в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Наталія Юрченко, вчитель малювання та handmade, працює більше 7 років з дітьми і дорослими, закінчила Національний педагогічний університет імені Драгоманова за фахом вчитель технологій і креслення.

Мовна школа «Nice School» пропонує відвідати курси малювання дітям будь-якого віку, а також дорослим. Вартість заняття становить 150 грн. (60 хвилин).

У вихідні ваші діти можуть відвідувати ранкові заняття з образотворчого мистецтва (10:00, 11:00, 12:00) абсолютно безкоштовно, проте кількість місць обмежена, тому покваптеся записатися на заняття!