ГРА НА ФОРТЕПІАНО

Послуга надається для дітей віком від 4 років та для дорослих за адресою:
Київ, вул. Максимовича, 3Д (Голосіївський район).

Вашим викладачем буде Олександр Донченко, випускник 2015 року Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Орієнтовно, викладач буде працювати у школі пу вівторок, четвер та суботу.

Олександр, за вашим бажанням, може викладати українською або англійською мовами.

Вартість навчання становит:

• 60 хвилин українською мовою – 200 грн.
  • 60 хвилин англійською мовою – 300 грн.

Запис відкрито, не зволікайте:
+38 (095) 899-15-03
+38 (063) 068-34-00

Ми працюємо кожен день з 09:00 до 22:00. Докладніше в наших контактах.

ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА ПЕСОЦЬКА – викладач фортепіано

Лидия Васильевна Песоцкая, преподаватель фортепиано для детей и взрослых в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Лідія Василівна Песоцька. Вища музична і педагогічна освіта: Миколаївське державне вище музичне училище (кваліфікація за дипломом – викладач фортепіано, концертмейстер), Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, (диплом магістра педагогічної освіти, кваліфікація – викладач музичного інструменту (фортепіано), вчитель музики), аспірантура Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова (спеціальність – теорія і методика музичного навчання).