Підготовка до школи від «Nice School»

Мовна школа «Nice School» проводить набір дітей віком 5-6 років на курс з підготовки до школи на основі програми "Інтелект". Ми створюємо оптимально комфортні умови для малюків, щоб навчаючись, вони могли відчувати себе розслаблено і спокійно.

Заняття проходять вранці, вдень та ввечері 2 рази в тиждень в міні-групах. Діти вивчатимуть українську мову і письмо, математику і логіку, англійську мову, відвідуватимуть уроки малювання і handmade.

При кожному відвідуванні ваша дитина побуває на 4 захопливих уроках. Один урок триває 35 хвилин. Між уроками у діток перерви. Також необхідно давати дитині з собою поїсти і попити, наприклад, фрукти, бутерброди і т.д.

ДОВГАНИЧ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель початкових класів

Довганич Людмила Владимировна, учитель начальных классов в киевской школе Nice School

Колектив Nice School представляє:

Довганич Людмила Володимирівна. Здобула освіту бакалавра в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Дошкільна освіта та початкове навчання".

ІННА КОВАЛЬ – вчитель початкових класів

Колектив Nice School представляє:

Інна Коваль. Вiнницький обласний комунальний гуманiтарно-педагогiчний коледж, ступiнь бакалавр, квалiфiкацiя – вчитель початкової школи.

Вартість навчання за 32 урока (8 відвідувань) - 2.600 грн.